آرمین زارعی

آرمین زارعی

2

با نام هنری آرمین ۲afm که برگرفته از مخفف نام خود او و سه نفر دیگر از دوستان دبیرستانی اش که سال‌ ها پيش باهم کار میکردند است، در دانشگاه زمانی که فهمیدن رپر است او را محترمانه اخراج کردند.

آغاز کار هنری

خوانندگی رو از دوران دبیرستان با ۴ تا از دوستانش بصورت خانگی شروع کرد. بعد از آن دوران تصمیم می گیرند در یک استودیوی فعالیت خود را ادامه دهد، آشنایی اش با رضایا و پیشنهاد او برای خواندن روی آهنگ نارگل باعث شد صدایش سر زبان ها بیافتد.

حاشیه ها

شروع کار جدی آرمین ۲afm
براساس گفته‌های خود او، اولین کار جدی‌اش «رقص جاماییکایی» بوده که پس از پخش در فضای مجازی بازتاب‌های مختلفی پیدا کرده‌است. وی فعالیت جدی خود را با همکاری رضایا شروع کرد. این دو، ترانهٔ «نازی، ناز گل من» را با همکاری شاهین فلاکت اجرا کردند؛ اما پس از مدتی رضایا تصمیم گرفت که دیگر با خوانندگان دیس لاو همکاری نکند و این دو نفر از هم جدا شدند.

همکاری با خوانندگان دیگر آرمین ۲afm
وی با دیگر خوانندگان زیرزمینیِ ایران مانند امیر تتلو نیز همکاری داشته‌ است. آرمین تاکنون با خوانندگان زیادی از جمله حسین، تهی، تتلو، طعمه، رضایا، فریدون آسرایی، حصین ،فلاکت، ساسی مانکن فعالیت داشته‌ است.

فالوئرهای اینستاگرام آرمین ۲afm
در حال حاضر صفحه اینستاگرام او پیش از ۴ میلیون فالوئر دارد.

دوستی با حسین تهی آرمین ۲afm
من و حسين تهی از دبيرستان تا دانشگاه هم‌کلاس بوديم‌، زماني که فهميدند رپ‌ خوان هستيم، محترمانه از ما خواستند که از دانشگاه برويم، ياس، تتلو و سروش هم دوره هایم هستند.

آهنگهای آرمین زارعی

آرمین زارعیایران

دانلود آهنگ آرمین 2afm بنام ایران

آرمین زارعیرفت

دانلود آهنگ جدید آرمین زارعی بنام رفت